image

#konfederacja w walce o normalność!
1.Sprzeciw wobec lockdownów
2.Pomoc prawna dla przedsiębiorców 3.Protesty przeciw segregacji
4.Zablokowanie druku nr 1449, #lexhoc i #lexkonfident
5.Projekty ustaw #OtwieraMyGospodarkę i #stopss.
6.Zawiadomienia do prokuratury na rządzących https://t.co/lhTRc3oPDS

image

Koniec pandemii musi być początkiem rozliczeń! Przypominamy, że w prokuraturze czekają nasze zawiadomienia ws. popełnienia przestępstwa na Morawieckiego, Szumowskiego, Niedzielskiego i Dworczyka! Czterech jeźdźców apokalipsy. To ludzie, którzy przyprawili o straty na zdrowiu, majętności i życiu Naród Polski. Tysiące zgonów, których nawet kreatywna księgowość pandemiczna nie zapisuje w rubryce „covid”. To są ofiary ich działań!

Trzeba dostrzec przestępczy charakter działań podejmowanych nie w oparciu o prawo, ustawy i konstytucję, ale w oparciu o propagandowe narracje snute na kolejnych konferencjach prasowych rządu, które mają nastraszyć Polaków. Nie wolno im tego puścić płazem!

Jakich oczekujemy kroków? Takich jak zawsze. Zaaresztować łobuzów, posadzić na ławie oskarżonych i przykładnie osiądzić. A potem mam nadzieję nie wyjdą z Białołęki. To są nasze oczekiwania.

Grzegorz Braun

LUDZIE UMIERALI PRZEZ BAŁAGAN I NIEUDOLNOŚĆ, A NIE PRZEZ COVID

📣 W przestrzeni medialnej funkcjonuje bardzo wiele mitów o pandemii koronawirusa. Politycy i dziennikarze szerzą wśród 🇵🇱 Polaków niepokój, a nawet panikę. Próbę rozprawienia się z kłamstwami, przeinaczeniami i manipulacjami podjął prof. dr hab. n. med. Grzegorz Raczak, kierownik II Katedry Kardiologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

🗨 Prof. Raczak krytykuje rządowe działania w związku z koronawirusem. Według lekarza skupienie całego systemu ochrony zdrowia na walce z koronawirusem jest fatalnym błędem rządzących.

❕ Prof. Grzegorz Raczak, podkreśla: ,,Nie zgadzam się z tezą, że większość z tych zgonów (spadek populacji Polski o 200 tys. w czasie pandemii) została spowodowana covidem. Ludzie umierali głównie z powodu bałaganu w służbie zdrowia i administracyjnego blokowania chorym „niecovidowym” dostępu do lekarzy’’.

⚠️ Najważniejsza rada prof. Raczaka do rządzących, zwłaszcza ministra Niedzielskiego: ,,Nie powinniśmy zapominać o wszystkich pozostałych chorych. Potrzebne jest prowadzenie dokładniejszej diagnostyki. Ale przede wszystkim, nie możemy zamykać przyjęć ostrodyżurowych. Mówimy o chorych z zagrożeniem życia. Nieprzyjęcie takiego chorego jest stwarzaniem dla niego dużego ryzyka. Dlatego uważam, że, niezależnie od pandemii, powinniśmy wrócić do leczenia wszystkich chorób, a na covida wyodrębnić działkę. Czekam też na poważną, publiczną dyskusję na temat przyczyn tych wszystkich nadmiarowych zgonów’’.

☞ Medyk podsumowuje: ,,Widzę poważne ryzyko, że ten kompletny obłęd na punkcie pandemii zabija ludzi, którzy mogliby żyć. To wszystko jest skutkiem bałaganu, braku informacji oraz dyskusji publicznej, co i jak można zmienić’’.

DOŚĆ nadmiarowych zgonów‼️
NIE dla odbierania chorym na co innego niż COVID-19 prawa do leczenia‼️
ADAM NIEDZIELSKI do dymisji‼️

image

To już nie przelewki. Musimy wszyscy się zjednoczyć.
Inaczej nas rozdzielą, skłócą, naślą jednych na drugich, aż w końcu sami się powyrzynamy.
Nie będzie ważne kto zaszczepiony, a kto nie.
Pod ziemią nie odczujemy różnicy.

"HANIEBNA USTAWA SEGREGACYJNA WCHODZI DO SEJMU‼

Podpisz petycję, zatrzymajmy segregację sanitarną: http://stop1449.pl\\\"

⛔️ Posłowie PiS Czesław Hoc i Paweł Rychlik zapowiedzieli skandaliczny projekt, który umożliwi pracodawcom sprawdzanie stanu zaszczepienia pracowników, a więc pozwoli na wprowadzenie de facto segregacji sanitarnej w zakładach pracy!
Podpisz petycję, zatrzymajmy segregację sanitarną: http://stop1449.pl

⚠️ Kierownictwo PiS nie ma odwagi, by przedstawić ten projekt, dlatego zamiast twarzy ministra Niedzielskiego i formy projektu rządowego wykorzystuje twarze szerzej nieznanych posłów i formę projektu poselskiego.

Skandaliczny, antyobywatelski, antywolnościowy, antyludzki projekt zakłada:
❌ uniknięcie obostrzeń i lockdownu przez firmy, które zatrudniają wyłącznie zaszczepionych
❌ umożliwienie pracodawcy sprawdzanie stanu zaszczepienia pracowników i przesuwanie niezaszczepionych na gorsze stanowiska
❌ kina, teatry, restauracje itp. tylko dla zaszczepionych

Podpisz petycję, zatrzymajmy segregację sanitarną: http://stop1449.pl\\\"

🚫 Wprowadzenie projektu spowoduje bez wątpienia falę zwolnień – pracodawcy nie będą ryzykować obostrzeń i lockdownu utrzymując niezaszczepionych w firmie.
⛔️ Projekt jest sprzeczny z obowiązującym prawem, m.in. z Konstytucją RP, z RODO, z ustawą o zawodzie lekarza czy ustawą o prawach pacjenta.

🇵🇱 Ruch Narodowy będzie stanowczo protestować przeciwko temu bezprawnemu projektowi. Nie ma naszej zgody na segregację Polaków! Nie ma naszej zgody na łamanie prawa!
NIE dla segregacji sanitarnej‼️

Podpisz petycję, zatrzymajmy segregację sanitarną: http://stop1449.pl\\\"

image