pomoc rodzinie z Ukrainy

Komentarze · 304 Wyświetlenia

Witam wszystkich miłych ludzi.
Przede wszystkim w imieniu całego narodu ukraińskiego pragnę wyrazić głęboką wdzięczność za wszelką pomoc i wsparcie. Klękam przed tobą! Wszechmogący ludzie!
Teraz wiem na pewno! Razem jesteśmy silni!
Nigdy wcześniej nikogo nie p

Witam wszystkich miłych ludzi.

Przede wszystkim w imieniu całego narodu ukraińskiego pragnę wyrazić głęboką wdzięczność za wszelką pomoc i wsparcie. Klękam przed tobą! Wszechmogący ludzie!

 Teraz wiem na pewno! Razem jesteśmy silni!

Nigdy wcześniej nikogo nie prosiłem o pomoc. Zawsze jestem przyzwyczajony do samodzielnego radzenia sobie we wszystkich trudnych sytuacjach i pomagania innym, kiedy tylko jest to możliwe.

Konkretna sytuacja, konkretna wielosettysięczna rodzina.

Moja Mama, która nigdy nie była za granicą i bardzo się martwi o wszystko, co się dzieje.

Żona mojego brata, która znalazła siłę, by pokonać tak długą i nerwową podróż w ramionach z małym dzieckiem

Alicja jest małą, bardzo wesołą i wesołą dziewczynką, która odbiera to wszystko jako przygodę i cieszy się wszystkim, co widzi. Przede wszystkim tęskni za tatą i ukochanym kotem. Może już nigdy więcej nie zobaczyć. Naprawdę chcę, żeby nawet nie zdawała sobie sprawy ze wszystkiego, co się teraz dzieje.

 

Mój brat, w tej chwili jest w stanie wojny z rosyjskim okupantem na Ukrainie, jak tylko będę pewien (za kilka dni), że moja rodzina jest bezpieczna i niczego nie potrzebują - natychmiast dołączę do mojego brata i zlikwidujemy jak największej liczby najeźdźców, którzy przybyli do naszego domu.

 

Mój brat i ja zdołaliśmy ich przekonać do opuszczenia kraju, bardzo się opierali. Ale zrobiliśmy to. Spotkałem ich tutaj i teraz moją misją jest jak najszybsze zapewnienie im mieszkania i spokojnego otoczenia. Z mojej strony robię wszystko, co mogę. Ale nie mamy dużo pieniędzy, prawie wszystko, co zarobiłem w Polsce przed tym Horrorem, który na nie wydałem. Czasami, tak jak teraz, są chwile, kiedy pieniądze nie mają znaczenia, ale bez pieniędzy jest to bardzo trudne.

Proszę o pomoc od was, troskliwych ludzi, aby pomóc mojej rodzinie. Każda pomoc będzie dla nas nieocenionym wkładem. Szczęście i powodzenia dla Ciebie i Twoich rodzin.

W imieniu wszystkich Ukraińców przepraszam Polaków za spowodowane niedogodności. Nie zaczęliśmy tej wojny. Ale musimy to dokończyć. Tu i teraz. Wszystkiego najlepszego!

Proszę! Maksymalna dystrybucja!

Komentarze
Albert Fau 31 t

Czego konkretnie dotyczy twoja prośba? Z tekstu to nie wynika.