Czy to koniec kabały?

Komentarze · 316 Wyświetlenia

**UE negocjuje poddanie się Rosji, fałszywy rząd Bidena skazany na zagładę - Benjamin Fulford, Raport - 07.03.2022***

 

***UE negocjuje poddanie się Rosji, fałszywy rząd Bidena skazany na zagładę - Benjamin Fulford, Raport - 07.03.2022***

 

Benjamin Fulford - Raport Tygodniowy

 

https://benjaminfulford.net/2022/03/07/eu-negotiating-surrender-to-russia-fake-biden-government-doomed/#comments

 

Unia Europejska, czyli nazistowska Czwarta Rzesza, wie, że została pokonana i próbuje wynegocjować kapitulację wobec Rosji - potwierdzają różne źródła.

 

Oznacza to, że fałszywy reżim Bidena w USA również będzie musiał się poddać lub zginąć - zapowiadają źródła.

 

"Ukraina jest głową węża. Gdy ona spadnie, nie będzie już globalistycznego imperium. Jest skończone" - wyjaśnia oficer australijskich sił specjalnych.

 

Przyczyną tej porażki jest fakt, że Pentagon i pięć państw-oczek (Australia, Kanada, Anglia, Nowa Zelandia i USA) odmawiają walki z Rosją w imieniu nazistowskiej UE.

 

Spowodowało to, że francuscy wojskowi przeprowadzili inwentaryzację zdolności NATO do walki z Rosją bez udziału Anglosasów. Doszli do wniosku, że NATO może się obronić przed atakiem Rosji na pełną skalę tylko przez pięć dni

 

Jest również jasne, że to posunięcie Rosji zostało zaplanowane już dawno temu. Dlatego w 2021 r. prezydent Rosji Władimir Putin powiedział, że główni europejscy politycy "mówili o potrzebie stworzenia jednolitej przestrzeni od Lizbony po Ural". Uważam, i już o tym wspominałem, że dlaczego Ural? Do Władywostoku".

 

https://www.eurasiareview.com/27012021-vladimir-putin-at-davos-online-forum-transcript/

 

"Rosyjski polityk Władimir Żyrinowski wiedział, że wojna rozpocznie się 22 lutego 2022 roku. Znał dokładną datę już kilka lat temu!" - zauważa źródło FSB.

 

Co jeszcze bardziej intrygujące, w rosyjskim herbie widnieje rycerz w białym kapeluszu depczący reptilianina. Czy jest to tylko zbieg okoliczności, czy też oznacza to, że obecne wydarzenia zostały zaplanowane wieki temu?

 

Jakkolwiek by nie było, dla mafii chazarskiej na Ukrainie to już koniec gry.

 

Rosyjskie Ministerstwo Obrony twierdzi, że kijowski reżim prawie całkowicie utracił zdolność zarządzania administracją w regionach i obwodach kraju.

 

https://telanganatoday.com/us-preparing-to-create-ukrainian-zelensky-govt-in-exile-in-poland

 

FSB i CIA twierdzą, że prezydent Ukrainy, marionetka mafii chazarskiej, Wołodymyr Żeleński już dawno uciekł do Polski. Obiecano mu również bogatą emeryturę na Florydzie. Zobacz załączone zdjęcia jego majątku w Kostaryce w Dresner Bank (1,3 mld USD) i domu w Miami na Florydzie (34 mln USD).

 

Jeśli chodzi o nazistowskich piechurów wykorzystujących cywilów jako żywe tarcze na Ukrainie, Putin nie spodziewa się osiągnąć żadnych porozumień z "gangiem narkomanów i neonazistów, którzy ukrywają się w Kijowie".

 

https://tass.com/russia/1411363

 

Rosjanie twierdzą, że nazistowskie oddziały na Ukrainie będą traktowane jak przestępcy, a większość z nich zostanie natychmiast zabita. To w zasadzie koniec gry.

 

Działania wojskowe prowadzone są także poza Ukrainą. Na przykład francuskie źródła wywiadowcze twierdzą, że Mołdawia, położona między Ukrainą a Rumunią, "przestała istnieć".

 

Szwedzkie źródła wywiadowcze podają, że zarówno Finlandia, jak i Szwecja poddały się Rosji w zeszłym tygodniu i obiecały zachować neutralność oraz pozostać poza NATO.

 

Faktyczne poddanie się reszty Europy Rosji można dostrzec w wielu publicznych wypowiedziach. Na przykład brytyjski premier Boris Johnson w opinii zamieszczonej w New York Times stwierdził, że "to nie jest konflikt w ramach NATO i nie stanie się nim... Rosja dysponuje przeważającymi siłami... To, co stanie się w Europie, będzie miało głębokie konsekwencje na całym świecie".

 

Mówienie o sankcjach wobec Rosji to także czysta brednia.

 

Dlatego właśnie niemiecki minister gospodarki Robert Habeck powiedział, że jego kraj nie może obejść się bez rosyjskiej ropy i ostrzegł, że "niedobór dostaw może zagrozić spójności społecznej w Niemczech".

 

Aby zrozumieć, co myślą Rosjanie, dobrze jest przypomnieć sobie, co ich prezydencki awatar Władimir Putin powiedział gangsterom w Davos w 2021 roku.

 

Ostrzegł on, że ignorowanie

 

"systemowych problemów społeczno-gospodarczych"

 

jest

 

"niebezpieczną iluzją".

 

Zauważył, że

 

"współcześni giganci technologiczni de facto konkurują z państwami"

 

oraz, że należy powstrzymać

 

"próby globalnego biznesu zastąpienia legalnych instytucji demokratycznych i w gruncie rzeczy uzurpowania sobie lub ograniczania naturalnego prawa ludzi do decydowania o sobie".

 

W czymś, co było równoznaczne z wypowiedzeniem wojny korporacyjnym faszystom KM, stwierdził:

 

"Świat nie może kontynuować tworzenia gospodarki, z której skorzysta tylko milion ludzi, musimy teraz przejść od stwierdzania faktów do działania".

 

Rosyjska FSB prowadzi obecnie bezpośrednie negocjacje ze Stowarzyszeniem Białego Smoka na temat tego, jak zastąpić powojenny system z Bretton Woods czymś, co rzeczywiście będzie działać na rzecz mieszkańców planety.

Komentarze