Program Partnerski

Program Partnerski Forum Polska

Program Partnerski Forum Polska to system wynagradzania użytkowników, którzy przyczyniają się do rozwoju i funkcjonowania Platformy Społecznościowej Forum Polska.

1. Wynagrodzenie za aktywność.
Jako użytkownik Forum Polska, który publikuje posty, komentuje, udostępnia lub nawet reaguje na posty innych gromadzisz punkty aktywności, które będziesz mieć możliwość przeliczenia na realną walutę (obecnie jest to dolar amerykański), a następnie wypłacić na swoje konto bankowe.
Cokolwiek robisz, każda aktywność na platformie społecznościowej Forum Polska jest premiowana punktami za aktywność, wymienialnymi na walutę.

2. Zapraszanie znajomych.
Na platformie społecznościowej Forum Polska możesz zbudować ogromny i nielimitowany dochód pasywny poprzez zapraszanie swoimi unikalnymi linkami referencyjnymi twoich znajomych i innych użytkowników, których w dowolny sposób będziesz zachęcał do przyłączenia się do Forum Polska.

System poleceń jest przewidziany aż na 4 poziomy w głąb struktury poleconych. Brak limitów zapraszanych użytkowników.
POZIOM I
jeśli osoba zaproszona do Forum Polska zdecyduje się na wykupienie pakietu PRO otrzymasz 10% wartości pakietu.
POZIOM II
jeśli osoba zaproszona przez ciebie, zaprosi kolejne osoby, które zdecydują się na wykup pakietu PRO otrzymasz dodatkowe 75% od wartości z POZIOMU I
POZIOM III
Zapraszasz osoby, te zapraszają kolejne, a kolejne - następne osoby otrzymasz 50% od wartości sprzedaży pakietu PRO
POZIOM IV
Zaproszone przez ciebie osoby, zapraszają kolejne, które również zapraszają innych otrzymujesz kolejne 25% wartości pakietu PRO.

W fazie testowej Forum Polska, zgromadzone środki będzie można wykorzystywać wewnątrz platformy, np na promowanie biznesu, zakupy wewnątrz platformy.
Z chwilą zakończenia fazy testowej, wszelkie dostępne środki będą udostępnione do transferów na konta osobiste.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o komentarze do najnowszych postów profilu oficjalnego Forum Polska